Hakkında

Uşak günlük kiralık apart hizmetini müşterilerimize uygun fiyatı, kaliteyi ve konforu bir araya getirerek sunuyoruz. Apartlarımızın rahatlığı sayesinde kendinizi evinizde hissetmenizi sağlayıp rahat bir konaklama imkanı sunuyoruz. Apartlarımızından birinin sizinde ihtiyacınıza uygun konaklama imkanı sunacağını düşünüyoruz.

usak_gunluk_kiralik_apart_hakkimizda.PNG

Uşak Merkez’de bulanan dairelerimiz ulaşım açısından Uşağın her noktasına alternatifi bol toplu ve özel taşıma seçenekleri bulunmaktadır.

Dünya üzerinde pek çok büyük şehirde iş ve özel seyahatlerde otel odasında kalmak yerine ev konforunda kalmak daha çok tercih edilmektedir. Bizde sizlere Uşak Günlük Kiralık Apart güvencesi ile ev sıcaklığında ve otel standartlarında günlük kiralık apartlar sunuyoruz.

Bütün ihtiyaçlarınızı karşılayacak olan apartlarımızda sıcak su, klima, lcd tv, internet, mutfak malzemeleri, kişiye özel havlu çarşaf ve yastık kılıfları bulunmaktadır. Tüm dairelerimiz uzman temizlik ekibimiz tarafından bir sonraki misafirlerimize tesliminden önce temizlenip dezenfekte edilmektedir. Sabit yemek, kahvaltı saatleri olmadan, evinizdeki gibi istediğiniz zamanda istediğiniz yemeği pişirebilir veya sipariş edebilirsiniz.

Günlük, haftalık ve aylık olarak kiralayabileceğiniz Uşak’ın merkezindeki apartlarımızda, siz değerli konuklarımızı ağırlamaktan Uşak Günlük Kiralık Apart Ekibi olarak mutluluk duyacağız. İster aileniz ister çalışma arkadaşlarınızla, kısa ya da uzun süreli konaklamalarınızda, size bir otel odasından çok daha fazlasını garanti ediyoruz.

Reklamlar